Wednesday, 22 May 2019
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

erga left gray
labs left gray
library left gray
museum left gray
mags left gray
coop left gray
geoforall left gray
ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΡΜΑΡΑ
exo
Geoportal
geoportal2
DIPIN
geoheritage
Conf
diavgeia logo

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΑΓΜΕ NEW HOT

Download

Created: Mon, 20-May-2019 13:47 Size: 261.01 KB Downloads: 54

pdf.png ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Mon, 22-Apr-2019 09:23 Size: 234.24 KB Downloads: 651

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΝΟΝΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ HOT

Download

Created: Wed, 06-Mar-2019 11:19 Size: 447.98 KB Downloads: 1,425

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΑΥΓΕΤΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ HOT

Download

Created: Fri, 01-Feb-2019 16:57 Size: 381.92 KB Downloads: 1,672

pdf.png ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΙΓΜΕ ΣΤΙΣ 6-12-2018 HOT

Download

Created: Tue, 20-Nov-2018 13:13 Size: 138.51 KB Downloads: 2,816

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΓΕΩΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ" HOT

Download

Created: Mon, 19-Nov-2018 12:20 Size: 402.19 KB Downloads: 2,775

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ σχετικά με καθιζήσεις ευρύτερης περιοχής Λάρισας HOT

Download

Created: Fri, 16-Nov-2018 12:06 Size: 308.92 KB Downloads: 2,650

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ Τ.Κ. ΑΡΓΑΣΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ HOT

Download

Created: Mon, 05-Nov-2018 12:20 Size: 345.1 KB Downloads: 2,227

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΟΠΥ ΚΑΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ" HOT

Download

Created: Fri, 26-Oct-2018 14:21 Size: 501.02 KB Downloads: 2,139

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου της Ροδαυγής Αρτας σχετικα με τη συμβολή του ΙΓΜΕ στον εντοπισμό υδροφορίας HOT

Download

Created: Tue, 21-Aug-2018 10:03 Size: 148.04 KB Downloads: 2,644

Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90