Friday, 19 July 2019
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

erga left gray
labs left gray
library left gray
museum left gray
mags left gray
coop left gray
geoforall left gray
ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΡΜΑΡΑ
exo
Geoportal
geoportal2
DIPIN
geoheritage
Conf
diavgeia eagme
diavgeia logo

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png Η ΕΑΓΜΕ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ NEW HOT

Download

Created: Thu, 11-Jul-2019 15:37 Size: 234.56 KB Downloads: 233

pdf.png ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Wed, 12-Jun-2019 12:31 Size: 236.14 KB Downloads: 746

pdf.png ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ Γ.Γ EGS ΜΕ ΤΟ Γ.Δ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Mon, 10-Jun-2019 12:25 Size: 319.45 KB Downloads: 726

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ «Landslide hazard assessment for Civil Protection» HOT

Download

Created: Thu, 30-May-2019 10:11 Size: 259.76 KB Downloads: 978

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Mon, 20-May-2019 13:47 Size: 261.01 KB Downloads: 1,036

pdf.png ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Mon, 22-Apr-2019 09:23 Size: 234.24 KB Downloads: 1,433

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΝΟΝΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ HOT

Download

Created: Wed, 06-Mar-2019 11:19 Size: 447.98 KB Downloads: 1,921

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΑΥΓΕΤΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ HOT

Download

Created: Fri, 01-Feb-2019 16:57 Size: 381.92 KB Downloads: 2,111

pdf.png ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΙΓΜΕ ΣΤΙΣ 6-12-2018 HOT

Download

Created: Tue, 20-Nov-2018 13:13 Size: 138.51 KB Downloads: 3,213

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΓΕΩΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ" HOT

Download

Created: Mon, 19-Nov-2018 12:20 Size: 402.19 KB Downloads: 3,142

Ε.Α.Γ.Μ.Ε. - Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90